Sık Sorulan Sorular (SSS)

Tarihinde oluşturuldu 12.12.2019 04:29:41

- Moda Emlak Yönetim Platformun diğer ilan sayfalarından ne farkı var ? 

Moda Emlan Yönetim platformu Moda ve Çevresinde ikamet eden insanlar için tasarlanıyor. Hem sizi emlakçı derdinden kurtarıyor hemde komisyonsuz olarka mülkünüzü satabiliyor veya kiralıyabiliyorsunuz. Üyelerimizden hiçbir ödeme almadan mülk sahiplerini ve kiracıları veya alıcıları buluşturuyoruz. Moda Emlak Yönetim platformu tamamen üyeler ve mülk sahipleri tarafından oluşturumuş bir platformdur.

- Nasıl üye olabilirim ? 

Moda Emlak Yönetim Platformuna üye olmak çok kolay tek yapmanız gereken sitedeki üyelik formunu doldurarak müşterimi kullanıcımı yoksa eski usul bir emlakçı mısınız, belirmeniz yeterli üyelikle ilgili bir problem yaşıyorsanız bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. 

- Moda Emlak Yönetim Platformun sağladığı avantajlar neler ? 

Ev sahipleri için mülkünüzü en detaylı şekilde tanıtmanızı sağlayan bir platform Moda Emlak Yönetimi dememizdeki amaç sahip olduğunuz emlağı detaylı bir şekilde müşterilerinize sunmanızı sağlar ve özellikle evinizi kiralayan müşterilerinizle iletişimizi güçlendirir. 

- Üye olmadan ilan verebilir miyim ? 

Sitemize üye olamadan ilan mülk ilanı veremessiniz bunun için sizi http://ilan.barangulesen.com adresine davet ederiz. Moda İlan Platformunda istediğiniz diğer ilanları verebilir ve anonim bir şekilde ürünlerinizi satabilirsiniz. Müşteriler işe üye olmadan kiralık ve satılık ilanlara bakabilirler. 

- Site ile ilgili ekstra bir özellik istiyorum ve sorum var size nasıl ulaşabilirim ? 

Moda Emlak Yönetim Platformuna iletişim bölümünden 7/24 e-mail ve telefon yoluyla ulaşabilirsniz. 

Yorumlar

admin   12.12.2019 04:30:52   Cevap
Sorularınz varsa buraya yorum bırakarakta bize ulabilirsiniz.
Yorum Yapın